• Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Mesajlaşma
  • Boyut 83.93 MB
  • Diller Türkçe
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
  • İndirilme
  • Geliştirici Rockstar Games
Sponsorlu

GTA Türkiye Versiyonu

GTA Türk yaması sayesinde GTA Vice City oyununda Türkiye sokaklarında geziyormuş gibi hissetmeniz mümkün. Türkiye sokaklarınnda gezinmenin yanısıra Türk arabaları ile gezmeniz de mümkün. Tofaş, Şahin ve Doğan başta olmak üzere popüler türk arabalarını da yama paketi içerisinde bulabilirsiniz. 

Kısa zaman içerisinde büyük bir oyuncu kitlesiyle karşılaşan yamaya Türklerin hayranlığı giderek arttıyor. Aynı zamanda oyun içerisinde bazı görevler üstlenmeniz de mümkün. Polis olabildiğinzi gibi itfaiye görevlisi de olabilirsiniz. Taksici görevleri gibi çeşitli birçok görevde yer almanız da mümkün. 

GTA Türk Yamasının Kurulumu:
Kurulumu yapmadan önce GTA dosyalarınızı yedeğe almanızı öneriyorum. 

Zip'li dosya içerisinde çıkardığınız GTA Mod Installer c4.0'ı açın. Daha sonra içerisinde yer alan ''Continue'' seçeneğini tıklayınız. Önünüzde yer alan seçenekler arasında "Install a mod (with a script file) to..." olarak işleminizi yapmaya devam edin. 

Karşınızda çıkan seçeneklerden  "GTa Turk City.zip"i seçerek Next butonuna tıklamanız gerekmektedir. Kısa süre sonra tekrardan bir pencere açılacaktır. Bu seçeneklerden ''...'' olanını tıklayınız. Bu işlemleri yaptığınız zaman GTA sürümünüzü yedeklemenizi soracaktır. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman yedek dosyayı kullanabilmeniz için yedeklemenizi öneriyoruz. Daha sonra yaptığınız işlem için kısa bir süre beklemeniz gerekicek. İşlem tamamlandıktan sonra karşınıza çıkan EXI seçeneğini tıklayarak birinci aşamayı bitirin. 

Yamasının kurulumunda ikinci aşamaya ulaşmış bulunuyoruz. İndirmiş olduğunuz GTA Vice City User Files dosyasını Belgerlerim klasörünün içini kopyaladıktan sonra kurulumu tamamlamış oluyorsunuz. 

Oyuna girdikten sonra kayıt edilmiş oyundan yani Save'den giriş yapmanız gerekmektedir. Dört büyük takım formalarına Ayarlar ve oyuncu tipi sekmesine girerek takımın formasını giydirerek karakterinizi seçmeniz mümkün. 
Ekran Görüntüleri
    Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..