İndirici.com / En iyi programlar, android, iphone uygulamaları  

İndirici.com'a hoş geldiniz, sitede binlerce Program , Oyun , Android , iPhone ve daha bir çok kategorideki yazılımları güvenli bir şekilde indirebilir, teknoloji bloğumuzda işinize yarar bilgiler edinebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Dil Seçeneği: Türkçe Ingilizce
Son Sürümü:
Güncelleme: 5 yıl önce
Lisans / Fiyat: Ücretsiz (Freeware)
Sistem: Windows XP/Vista/7/8/
Toplam / Haftalık İndirme: 3,811 / 3,811
  Programı indir

Yandex Browser İndir Son Sürüm

Yandex.Browser başarılı ve son derece hızlı, Yandex arama moturu tarafından hazırlanan bir web browser yazılımıdır. Yandex.Browser tıpkı Google Chrome gibi Chromium alt yapısı ile çalışır. Farklı özellikler ile kullanıcılarının karşısına çıkan Yandex.Browser yeni özellikleri ile kullanıcıların beğenisini toplamış durumda.
 
Yandex.Browser içerisinde entekre olarak, PDF dosyalarını okuma ve Flash eklentisi ile ayrıca bu ekstra programları yüklemeye gerek duymazsınız. Dahili özellik sayesinde yükleme işleminden sonra kullanabilirsiniz.
 
Sürekli güncellemeler ile daha fazla geliştirme ve yenilik ile Yandex.Browser geliştirmeler ile dahada iyi bir hale getirilmekte. Ayrıca gezindiğiniz sitelerin güvenilir olup olmadığını denetler, bilgisayarınıza zarar verecek içerik varsa sizi olası tehlikelerden korur. İndirdiğiniz dosyaları, Kaspersky Antivirüs kontrolünden geçer böylelikle güvenliğiniz en üst düzeye çıkarılmış olur.

Yandex Browser Ekran Görüntüleri

Teknik ve Sistem Gereksinimleri Ares için sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /

Video Yandex Browser Videoları


Yorumlar Yazılım Hakkındaki Görüşleriniz


Program Kodu forum ve blog, ve diğer sitelerde paylaş

Böyle görünecek: Yandex Browser indir

reklamlar Program İndir

Kategoriler


Çok İndirilenler Beğenilenler