İndirici.com / En iyi programlar, android, iphone uygulamaları  

İndirici.com'a hoş geldiniz, sitede binlerce Program , Oyun , Android , iPhone ve daha bir çok kategorideki yazılımları güvenli bir şekilde indirebilir, teknoloji bloğumuzda işinize yarar bilgiler edinebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Windows > Araçlar > Antivirüs >

The Cleaner

Dil Seçeneği: Ingilizce
Son Sürümü: 9.0.0.1108
Güncelleme: 5 yıl önce
Lisans / Fiyat: Ücretsiz (Freeware)
Sistem: Windows XP/Vista/7/8/
Toplam / Haftalık İndirme: 2,043 / 2,043
  Programı indir

The Cleaner İndir Son Sürüm
Virüs ve Zararlı Yazılım Silici

The Cleaner  Bilgisayar kulanıcılarının bir türlü çözemediği ve baş edemediği türden olan kötü amaçlı yazılımlara karşı size tam koruma sağlayan başarılı yazılımlardan biri. 
 Bu Yazılım için virüs ve zararlı yazılım silici diyebiliriz.
 
Programı bilgisayarlarına kuran bir çok kulanıcının sistemlerini truva atlarına,solucanlara,rootkitlere,kötü amaçlı yazılımlara karşı tam koruma sağlıyarak onları kötü ortamlardan korur.Internet kulanıcılarının bilmeden girdikleri websitelerden gelen reklam içerikli zararlı yazılımları sizin yerinize tespit ederek onları bloke eder.The Cleaner yazılımı yeni ve güncel hali ile yeni çıkmış virüslere bile karşı tam koruma sağlayarak sisteminizi tarayarak casus yazılımları bulur ve siler.
 
The Cleaner programı yeni sürümü olan 2012 ile kulanıcının karşısına yeni bir arayüz ile çıkmasının yanı sıra geliştirilen tarama sistemi ile artık zararlı içeriklere karşı daha etkin bir hale gelmektedir.Yazılım bilinçli tarama sistemi sayesinde hem otomatik olarak hemde manuel olarak tarama şansına sahipsiniz..Bilgisayar sürücüsü ve harici beleklerden gelebilecek kötü amaçlı yazılımlara karşı tam koruma sağlar.Yedekleme özelliği ile sistemde veri kaybına çözüm sunan The Cleaner yazılımı otomatik günceleme yaparken bile sisteminizi korumaktadır.
 
Yeni güncel sürümünde yapılanlar;
 
  1. Yeni,sade,şık bir arayüz.
  2. Seri ve sağlam tarama.
  3. Basit konfigrasyon ayarları.
 
NOT: Yazılım bir antivirüs yazılımı değil sistemi temizleyen kötü niyetli yazılımlara karşı koruma sağlayan bir zararlı yazılım silici programıdır.

The Cleaner Ekran Görüntüleri

Teknik ve Sistem Gereksinimleri Ares için sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /

Video The Cleaner Videoları


Yorumlar Yazılım Hakkındaki Görüşleriniz


Program Kodu forum ve blog, ve diğer sitelerde paylaş

Böyle görünecek: The Cleaner 9.0.0.1108 indir

reklamlar Program İndir

Kategoriler


Çok İndirilenler Beğenilenler