İndirici.com / En iyi programlar, android, iphone uygulamaları  

İndirici.com'a hoş geldiniz, sitede binlerce Program , Oyun , Android , iPhone ve daha bir çok kategorideki yazılımları güvenli bir şekilde indirebilir, teknoloji bloğumuzda işinize yarar bilgiler edinebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Dil Seçeneği: Türkçe Ingilizce
Son Sürümü: 3.5.0.77
Güncelleme: 5 yıl önce
Lisans / Fiyat:
Sistem: Windows XP/Vista/7/8/
Toplam / Haftalık İndirme: 2,387 / 2,387
  Programı indir

KMPlayer İndir Son Sürüm

KMPlayer Türkçe dil desteği ile bilinen bütün medya dosya uzantısını destekleyen ücretsiz video oynatma programıdır. Bir video programında aranacak bütün özelliklere sahip olan, KMPlayer bilinen bütün video ve ses formatlarını herhangi bir codec paketi yüklemeden içerisinde barındırdığı codec özelliği ile desteklemekte. 
 
Programın desteklediği popüler uzantılar VCD, DVD, Blu-ray, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime ve diğer medya uzantılarını sorunsuz ve kaliteli bir şekilde, KMPlayer ile izlemeniz mümkün.
 
Son derece kaliteli bir görüntü ve ses kalitesi sunan, KMPlayer ücretsiz olması ve Türkçe dil desteği ile en çok tercih edilen medya oynatma programlarının başında yer almakta. Kişileştirilebilir tasarımı ile kendinize göre tema seçebilir, farklılaştırabilirsiniz.

KMPlayer Ekran Görüntüleri

Teknik ve Sistem Gereksinimleri Ares için sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /

Video KMPlayer Videoları


Yorumlar Yazılım Hakkındaki Görüşleriniz


Program Kodu forum ve blog, ve diğer sitelerde paylaş

Böyle görünecek: KMPlayer 3.5.0.77 indir

reklamlar Program İndir

Kategoriler


Çok İndirilenler Beğenilenler